Kilka słów o mnie

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, radny w kadencji 2006-2010 w Radzie Miasta Jelenia Góra. Prowadzę działalność gospodarczą.

Podziel się z innymi

| |

126 chińskie ostrzeżenie

2011-04-18 09:41
W ostatnim czasie bardzo często pojawiają się informacje, iż duża grupa urzędników (być może wraz z radnymi) ma zamiar wybrać się do Chin w celu nawiązania współpracy. I tutaj jedno z pierwszych pytań jakie cisną się na usta to: jakiej współpracy, na czym ona ma polegać ? Kolejne pytanie: co do tej pory Jelenia Góra ma z próby nawiązania współpracy ? Ile nas to kosztowało? Kto i dlaczego pojechał do Chin na rozmowy ? Jakim doświadczeniem biznesowym z jakimi rezultatami może się pochwalić ? Jaka jest znajomość języków obcych tych osób? ...

"Przyjdź i zapal znicz!"

2011-04-08 12:40
10.IV.2011 r. W pierwszą rocznicę katastrofy smoleńskiej organizujemy akcję "Przyjdź i zapal znicz!", pod pomnikiem "Wolność i Niepodległość" przy kościele garnizonowym w Jeleniej Górze. Od godziny 8.41, gdy zawyje syrena alarmowa, do 19.00 będzie można zapalić znicze, z których powstanie biało-czerwona szachownica lotnicza. Przez cały dzień przy pomniku będzie wystawiona tablica upamiętniająca wszystkie ofiary,przy której stanie warta honorowa. ZAPRASZAMY! Natomiast dzisiaj 08.IV.2011 r., zapraszamy do Domu Katechetycznego przy...

PCZK Jeleniej Góry

2011-04-08 12:22
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego już od kilku lat przesyła w formie sms ostrzeżenia przed groźnymi zjawiskami atmosferycznymi na telefony komórkowe. Aby uzyskać taką "usługę" należy zadzwonić do Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze pod numer: 75 647 31 00 i zgłosić swój numer do systemu.

Rosół na hazardzie

2011-04-07 11:54
Doprawdy nie wiem czym sobie zasłużyłem na takie traktowanie jako obywatel Rzeczypospolitej? Wszystkim niewygodnym sprawom ukręca się głowę. Teraz Miro, Zbychu i Rosolak będą mogli wystartować do Sejmu RP. Czy ktoś wierzy, że będzie inaczej ? Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, że ta opcja jawnie sobie kpi ze wszystkich ? Co by nie powiedzieć to aferzyści z Afery Rywina ponieśli konsekwencje swoich działań pomimo tego, że gra toczyła się o mniejszą stawkę. A teraz... Obraz Joan Miró "Mujer ante el sol "

Cisza na blogu

2011-04-07 11:44
Ze względu na rocznicę śmierci Jana Pawła II oraz katastrofy w Smoleńsku, postanowiłem trochę wyciszyć działalność na blogu. Niestety w Polsce bardzo trudno być spokojnym kiedy dzieją się różne bulwersujące rzeczy.