Kilka słów o mnie

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, radny w kadencji 2006-2010 w Radzie Miasta Jelenia Góra. Prowadzę działalność gospodarczą.

Podziel się z innymi

| |

Quiz drogowy 4

2016-11-13 23:50
Pomimo Święta Niepodległości potrzebna była interwencja i telefon do Straży Miejskiej. Prace przy remoncie ulicy Wyczółkowskiego. Skrzyżowanie z ulicą Wańkowicza. Brak zabezpieczeń głębokich wykopów i elementów kanalizacji. Zaraz zapadnie zmrok i będzie tragedia. Jak skomentować takie podejście do bezpieczeństwa? Po dwóch dniach od zgłoszenia, brak widocznej reakcji Straży Miejskiej.

Quiz drogowy 3

2016-11-12 11:34
Ulica Mickiewicza na wysokości ogrodnictwa MPGK, pas ruchu od strony Czarnego. Zero znaków informujących o braku nawierzchni oraz ograniczających prędkość. Można przy prędkości dopuszczalnej wpaść w dziurę i ponownie uderzyć o wysokie na ponad 5cm krawędzie. W cywilizowanych miejscach na świecie krawędzie zjazdu i podjazdu się frezuje dla bezpieczeństwa i komfortu. Czy nikt nie panuje nad tym co się dzieje w tym mieście?

Quiz drogowy 2

2016-08-24 18:43
Od zakończenia prac (jakiś tajnych, miejsce prac było szczelnie zakryte przed ciekawskimi) na moście nad Bobrem, łączącym ulicę Mostową z ulicą Grunwaldzką minęło już kawał lata. Na czas owego remontu, na wysokości szkoły tańca, umieszczono żółte pasy dla przechodniów. Dodajmy iż zostały umieszczone w miejscu niebezpiecznym, dopiero na drugi dzień po ich umieszczeniu zamontowano znaki pionowe, które mogli zauważyć jadący od strony ulicy Mostowej. Same pasy nie były i nadal nie są widoczne z powodu konstrukcji mostu. I teraz najważniej...

Quiz drogowy

2016-08-08 16:39
Dlaczego spędziliśmy blisko tydzień z dziurami wykonanymi przez Drogowców na Placu Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego? Jest kilka teorii na co czekali Drogowcy: a) Na potrącenie przechodnia, dziury zaczynały się i kończyły w pobliżu przejść dla pieszych b) Wypadki c) Kolizje d) Aż zostaliby zmuszeni wypłacać odszkodowania kierowcom, którzy uszkodzili samochody w owym miejscu e) Aż barierki całkiem zmienią swoje położenie i zaczną ograniczać ruch na Podwalu (jeszcze kilka podmuchów od przejeżdżających autobusów i wylądowałyby nawet...

Granice

2016-07-26 16:06
Czy wyobrażacie sobie Państwo sytuację, kiedy do meczetu wpada terrorysta i podrzyna gardło imamowi? Wyobrażacie sobie co się dzieje po takim akcie na europejskich ulicach w dużych miastach? Wyobrażacie sobie co pisałby Lis, GW i podobne media?