Kilka słów o mnie

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, radny w kadencji 2006-2010 w Radzie Miasta Jelenia Góra. Prowadzę działalność gospodarczą.

Podziel się z innymi

| |

Pozoranci

2018-04-17 14:09
Wpis dotyczy tzw. afery związanej z wypowiedzią Przewodniczącego Komisji Kultury Rady Miasta (Rafała Piotra Szymańskiego) nt. aborcji oraz zwołania na wniosek części radnych, specjalnej sesji rady miasta mającej na celu odwołanie przewodniczącego owej komisji.

Najlepsza jest narracja, jaką się uprawia w tym temacie. Jeśli uważasz, iż głosowanie za odwołaniem z funkcji szefa komisji to groteska,to z miejsca oznacza popieranie wypowiedzi Rafała Piotra Szymańskiego.
Ja osobiście tak bym nie napisał, natomiast rozumiem dlaczego autor odpisał w taki a nie inny sposób. Jak idziesz między wrony, musisz krakać jak one - innego języka niż chamski/dosadny część ludzi nie rozumie. Nie bronię Rafała ani Jego nie atakuję.
Natomiast wniosek części radnych jest groteskowy.
Skoro Przewodniczący Komisji, aż tak naruszył standardy panujące w RM, to głosujcie za pozbawieniem RPS mandatu. No tak czy nie? Tego nikt z radnych nie zrobi, zatem podejmujecie działanie pozorne, groteskowe - dla mnie jest to próba zaistnienia w taki sposób, bo innego na tę chwilę nie macie. Jest w gronie tych radnych kilka osób które znam i szanuję, dlatego jest dla mnie ta inicjatywa trochę dziwna.
Chyba, że chodzi tylko o to aby okazać swoje niezadowolenie lecz tak można wyrazić swoje stanowisko podczas sesji zwyczajnej, bez specjalnego angażowania pracowników Urzędu Miasta.

Galeria


Komentarze

jeżeli @ 83.30.117.*

wysłany: 2018-04-18 12:47

obraził miliony Polek ,to ma pan rację .nie powinien być radnym.

Czeka Pan na wpis ? @ 85.211.198.*

wysłany: 2018-04-20 23:30

...

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: