Kilka słów o mnie

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, radny w kadencji 2006-2010 w Radzie Miasta Jelenia Góra. Prowadzę działalność gospodarczą.

Podziel się z innymi

| |

Kto głosował na Platformę Obywatelską?

2013-11-03 19:42
W świetle ostatnich wydarzeń oraz wszystkich innych, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich lat rządów Donalda Tuska oraz Platformy Obwytelskiej, należy zadać sobie pytanie kto na nich głosował? Od poziomu miasta przez województwo aż po Sejm i urząd Prezydenta RP.

http://www.youtube.com/watch?v=28vjeo1VukI


"Co to jest?" - to jest naga i brutalna prawda.
Jeśli ktoś nadal wierzy iż Platforma jest obywatelska to musi mieć jej legitymację partyjną.Galeria


Komentarze

Daniel @ 91.235.195.*

wysłany: 2013-11-03 20:22

Ja, bez legitymacji. Jeszcze raz zagłosuję aby chronić Polskę przed PiS :)
Pozdrawiam

W.L.--- przed czym?

Locke @ 83.30.112.*

wysłany: 2013-11-03 21:02

Ja też zagłosuję na PO. Jest to gwarantem, że nie obudzę się w kraju, gdzie ministrem będzie Antonii Macierewicz a ministrem edukacji narodowej Chris Cieszewski! Dotąd będzie PO u władzy, dokąd będzie realna szansa na władzę takich ludzi.

Marian @ 78.88.147.*

wysłany: 2013-11-03 21:42

Panie Wojciechu, niech zgadnę: Jak tylko PIS dojdzie do władzy od razu Polakom będzie się żyło lepiej, jasne a swistak w te sreberka...:)
Ja się podipsuję pod tym co powiedział kiedyś w swoim porgramie Tomasz Lis: Jak tylko PIS dojdzie do władzy już po miesiącu ludzie zatęsknią za Donkiem i śmiem twierdzić że dokładnie tak będzie. Pozdr :)

W.L.---Tym razem nie zatęsknią :) A Pan Lis owszem, kto Jemu zapłaci takie pieniądze za sianie propagandy:)?

Pawel Kucharski @ 95.254.32.*

wysłany: 2013-11-03 21:57

Podpowiadam: przed omotanym przez wspanialych wspolpracownikow Jaroslawem K., ktory przestal panowac nad partia, wybitnym Antonim M., i jeszcze paru geniuszami z dyzurnym kandydatem na wszelkie stanowiska na czele.

W.L.--- A kogo i czym omotał Donald? Korupcja polityczna i rozdawanie stanowisk jest lepsze Panie Pawle?
Może jest alternatywa dla tych partii?

Adam @ 78.10.102.*

wysłany: 2013-11-03 22:05

Tak zaglosuje ponownie na aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaplatforme - jestem dumny z tej parti

W.L.---Z czego dokładnie:)? A może trudno jest się przyznać do błędu?

bumcyk @ 83.27.31.*

wysłany: 2013-11-03 22:31

Najciekawszy jest stosunek działaczy PO do ujawnionej, za moment pewnie wyciszonej, afery podsłuchowej. Ważniejsze było nie to, że dochodziło do korupcji politycznej, że proponowano sprzedaż państwowej ziemi prywatnym osobom, że rozdawano stanowiska w zamian za poparcie. Ważne było to, że ujawniono niewygodną prawdę, że mogło to sondaże popsuć. Lojalność partyjna ponad prawem.

W.L.---POdwójne standardy, które są obecnie wprowadzane, powodują znaczny spadek popularności partii rządzącej. Wg opinii z mediów zagranicznych, PO może w najbliższych wyborach zająć trzecie miejsce na podium. Polacy są zmęczeni tymi ludźmi, nie ma się czemu dziwić. A sondaże wyborcze przeprowadzane przez nasze sondażownie są z góry ustalone, więc....

Duch Gór @ 188.29.166.*

wysłany: 2013-11-04 04:41

Wojtek!prawda jest bardziej okrutna niżeli by się komuś wydawało,nie jestem człowiekiem złoto-ustym.ale PO -to kokieteria starych komunistów,widziałem jak to robią,serce się kraja,że na krzywdzie ludzi!jest niczym innym jak kontynuacją propagandy,mi też niszczono życie w tym mieście,a urzędnicy współpracujący z wymiarem sprawiedliwości sugerowali mi że to wina PIS-u.WIĘC wybrałem się do biura tej PARTII.odbyłem rozmowę,w której poproszono mnie żebym przyniósł dokumenty,co chciałem uczynić,ale o mojej wizycie powiedziałem pani urzędnik!!!i tu nie było by nic dziwnego gdyby?nie pojawili się się pracownicy sądowi,z aureolą na głowie sugerujący żebym tam nie szedł ,że są od tego żeby mi pomóż,i od jeszcze co najmniej 10 osób usłyszałem że jak tam pójdę to mnie zniszczą!!!wiesz nigdy mnie polityka nie interesowała dopóty,nie przestano mi niszczyć życia,a ludzie ci wszyscy byli związani z SLD,byłem dla nich tylko kukiełką,w ich teatrze...lecz nauczyłem się za kulisami,sztuki,jak się ją przedstawia!jak się gra poszczególne role,uczyłem się jej jako marionetka!Lecz nie każdy człowiek zniesie i wytrzyma tyle.jedni odbierają sobie życie,inni wchodzą do biur poselskich,aby zabić!o takim przypadku w Polsce słyszałeś!ja mam dobre serce,i ducha aby żyć,ale i rozum żeby opowiedzieć o tym i o innych rzeczach.Dziś ja wystawiam sztukę b3las,i jego teatr,będą moimi aktorami...Aktorami w sztuce pt.PRAWDA.,,PROSZĘ NIE MYLIĆ,Z PROPAGANDĄ,Z SUGESTIĄ,CZY MANIPULACJĄ.BĘDĘ OPISYWAĆ PRAWDĘ.


W.L.---Proszę pisać. Nie będziemy niczego cenzurować.

gre @ 91.196.215.*

wysłany: 2013-11-04 06:29

Bardzo dobre cała prawda o elektoracie PO haha .
Pozdrawiam.

anonimous @ 159.205.115.*

wysłany: 2013-11-04 08:04

Przed "ziobryzacją" prawa przez Kaczyńskiego, przed inkwizycją Macierewicza, przed pseudonaukowcami - jak Binienda, przed państwem wyznaniowym księdza Gila i biskupa Wesołowskiego itp. itd...


W.L.--- Jeden przykład: Minister który zakłada wpływ z fotoradarów na poziomi 1,5mld zbiera 80mln. To co jest ważniejsze się pytam, Pańskie akademickie uprzedzenia czy realna gospodarka? Trochę powagi.

Łojtuś @ 46.169.115.*

wysłany: 2013-11-04 08:13

@daniel - to nie jest metoda - wybierz mądrze a nie na zasadzie mniejszego zła, jedni i drudzy sa siebie warci, szkoda na nich głosować.


W.L.---Dokładnie, to nie jest metoda.

Łojtuś @ 46.169.115.*

wysłany: 2013-11-04 08:14

@WL - moderujesz komentarze?

W.L.--- Była noc a nocą śpię.

SoFk @ 93.175.119.*

wysłany: 2013-11-04 09:09

Złe się dzieją rzeczy - to fakt. Ale dlaczego mówi Pan tak jednostronnie? Nie bronię PO - ale jeśli mamy coś oceniać to róbmy to rzetelnie. Proszę porównać "standardy" podczas rządów PIS i PO. Proszę wymienić dobre i złe czyny, tak aby czytelnik mógł sam zdecydować, a nie został postawiony pod ścianą z gotową tezą. Ja głosowałem na PO, i tak jak Daniel zagłosuję znowu. Nie ma w tym kraju alternatywy. Żadnej. A PIS u władzy - to dyktatura, kłamstwa, brednie i bujdy. Zwłaszcza po tym jak ostatnio się zbłaźnili.


W.L.---Jaka dyktatura? Proszę o jakieś szczegóły? Nie bronię PiSu i nie namawiam do głosowania, ale słów bez pokrycia nie ma większego sensu. Gdzie ta dyktatura pytam?
Krytykuję tych co rządzą, to oni odpowiadają za stan państwa.
Polska jest na 116 miejscu na świecie pod względem wolności w prowadzeniu biznesu, jest to informacja z TOK FM.

Zzz.. @ 78.8.58.*

wysłany: 2013-11-04 09:52

A ja nie głosowałem na pis i nie głosowałem na po. I mam gdzieś ludzi którzy straszą pisem. Exodus na wyspy zaczął się za pis, ale za po trwa w najlepsze i nie widać , aby nawet lekko zwalniał...

pamiętam @ 83.27.191.*

wysłany: 2013-11-04 10:05

Jak zniszczył aJrus nasza jelfe i przyjeżdżał gasić sprzeciw.

POLAK 33 LATA @ 83.17.191.*

wysłany: 2013-11-04 11:35

O CZYM MY WOGÓLE ROZMAWIAMY CZYTAM I ALBO WIDZĘ TU LUDZI KTORZY ŚLEPO BRONIĄ RZĄDU BO MAJĄ Z TEGO INTERES ALBO SĄ BEZ ROZUMU. W NORMALNYM KRAJU TAKIE PRZEKRĘTY JAK PROPONOWANIE STANOWISK ITD... POSZŁO BY DO PROKURATURY A LUDZIE BYLI BY ZDYMMISJONOWANI. A U NAS ZASTANAWIAMY SIĘ KTO LEPIEJ KAMPANIE PROWADZIŁ... TRZEBA ZOBACZYĆ JAK TEN KRAJ UPADA STAJE SIĘ KOLONIĄ JAK AFRYKA...PRZEDSIEBIORSTWA POLSKIE UPADAJA, BANKI TO JUZ NIE POLSKIE MOŻE JESZCZE JEDEN, KGHM CHCIELI JUŻ SPRZEDAĆ LUDZISKA ZOBACZCIE JELENIA GORE ZAWILA GRYZIE SIE Z PAPAJEM O STOŁKI I MAJĄ NAS W ****....CZAS NA ZMIANY PODZIEKUJEMY TYM PANOM.

normal @ 83.3.232.*

wysłany: 2013-11-04 13:06

Afera w PO ? Nie bądźmy naiwni, w każdej partii jest podobnie. Póki co ludzie z tej partii są przynajmniej gwarantem rozwoju inwestycyjnego w Polsce. Pis to tylko z komisji śledczych zasłynął i gadką o katyniu. Przez pis mamy też pokatastrofalne zmącenie umysłów katastrofą smoleńska. Nie mamy wyjścia na po musimy głosować.


W.L.---Jakiego rozwoju? Pan chyba kpi! Same opoznienia i przekrety przy inwestycjach. Ja widze Panstwo iz Wasze argumenty sa tak micne jak stan emocjonalny Stefana N.

anonimous @ 159.205.115.*

wysłany: 2013-11-04 15:38

W.L.--- Jeden przykład: Minister który zakłada wpływ z fotoradarów na poziomi 1,5mld zbiera 80mln. To co jest ważniejsze się pytam, Pańskie akademickie uprzedzenia czy realna gospodarka? Trochę powagi

Za tę realną uważa Pan narodowy socjalizm PiS ??? Trochę powagi

W.L.--- Narodowy socjalizm? Zna Pan definicję tego terminu czy używa Pan wyświechtanego terminu z mediów prorządowych bez zagłębienia się w jego istotę.
To że za czasów PiS podatki poszły w dół i zostało dokonanych wiele istotnych zmian w gospodarce z pewnością świadczą o narodowym socjalizmie.
Słownik wyrazów obcych do ręki proszę sobie wziąć!

Fis @ 83.5.247.*

wysłany: 2013-11-04 21:13

Panie W.L !!! Przypatrywałem się wszystkim komentarzom pod Pana blogiem. Mniej lub bardziej racjonalne. Pana zaś riposty, teksty, odpowiedzi i zapytania pozbawione są jakiejkolwiek realności. Nie widzisz Pan faktów, pomijasz milczeniem bardzo racjonalne teksty Pana oponentów. Retoryka Kalego!!! Wszystko z PO jest Beee!!! Natomiast po wygranych wyborach Macierewicz i Kaczyński stworzą tu raj na ziemi. Nie będę więcej czytał Pana tekstów bo się zwymiotuję. Wolę 10 lat rządów PO, jakie by nie były, niż ponowne dwa lata rządów PIS. Bo pamiętam te rządy i pamiętam że wstydziłem się swych "przywódców".

W.L.---Nie wiem dlaczego kiedy krytykuję PO jestem wrzucany do worka wyborców PiS. Już kiedyś poruszałem ten temat.
Dlaczego moje komentarze są czasem mocno lakoniczne? Otóż jeśli ja piszę o tym iż w Polce źle się dzieje, korupcja polityczna, masowa emigracja, Jelenia Góra wyludnia się błyskawicznie i pytam co z tym zrobić aby się nie powtórzyły podobne problemy w przyszłości to moich oponentów stać tylko na wytykanie sprawy brzozy i Jarka. Zero konkretów na temat gospodarki itp.
To tak jak nauczyciel pyta o wynik mnożenia a uczeń odpowiada: pantofelek.
Jak można odpowiedzieć na wypowiedź iż niezależnie od tego jakich przestępstw (miały one miejsce więc już studzę osoby chętne do złożenia zawiadomienia do prokuratury na tę wypowiedź)dopuszczą się politycy rządzącego ugrupowania to i tak na nich zagłosuję.
I widzę, że nie liczy się stań Państwa tylko to czy się Pan wstydzi. Toż to bardzo dojrzałe. Za brak wstydu kupi Pan, jedzenie, ubrania, mieszkanie, otrzyma Pan emeryturę....
Ponownie zadaję pytanie:
To jest poważne?

Perspektywa pisowska @ 83.5.249.*

wysłany: 2013-11-05 11:19

Strach człowieka ogarnia przed takimi ludźmi jak pan panie Leszczyk. Jeśli pisze pan lekceważąco o PO to powinien mieć świadomość, że PiS bardzo źle zapisał się w świadomości myślących Polaków. Po aresztach wydobywczych Ziobry, po niewyjaśnionej śmierci Blidy, po niewyjaśnionych zgonach agentów aresztujących Blidę, rozpasaniu kleru katolickiego, a u nas po przehandlowaniu Jelfy przez ekipę Kaczyńskiego,..itp ludzi ogarnął zwyczajnie strach. Cóż może czekać nas obywateli tego pięknego miasta po zdobyciu władzy przez PiS? Pewnie prześladowania religijne, przysyłanie Policji, by zaprowadziła jeleniogórzanina do spowiedzi, procesje religijne, wizyty supertajnych i bardzo licznych służb o 4-tej rano, sprzedaż tego, co jeszcze można opchnąć z majątku miasta, wzrost bezrobocia, beznadzieja...itp


W.L.--- Chyba źle się zapisał w Pańskiej świadomości. Pańskiej i ludziom którzy mają obawy czy i ich ciekawe działania nie wyjdą na światło dzienne. Dlatego używa Pan zwrotów wytrychów: "myślący Polak", czy inny to niemyślący, idiota, imbecyl lub kretyn. Same medyczne określenia.
I nie o religię tutaj chodzi a o to co ludzie, którzy mają twarde charaktery mogą wydobyć z głębokich zamrażarek prokuratur. Może się okazać, że od siedmiu lat wałek wałkiem pogania.
HGW pomimo tego iż wydano niezgodne z planem pozwolenie na zabudowę tuż przy Placu Zamkowym w Warszawie, budynku który jest małym trollem architektonicznym, nie zablokuje budowy. A pozwolenie otrzymano dzięki protekcji rodziny w urzędzie miasta.
Przypomnę również, że to za czasów PO robiono naloty na mieszkanie internauty który wyrażał niepochlebne opinie o B.Komorowskim. I to wielokrotnie nękano ludzi za nic!!!A to cytat z bloga J.Senyszyn z pewnością nie sprzyja Ona PiSowi:
"Wszystkich oburzonych tym, że na Wawelu, obok królów, jest pochowany Lech Kaczyński, wysyłam z reklamacjami do Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego, polityków bez skrupułów" - napisała prof. Joanna Senyszyn.


I jeszcze porusza Pani/Pan jakieś urojone procesy religijne.... całkiem poważnie i z szacunkiem polecam coś na rozluźnienie. Jakiś ziołowy środek medyczny.

http://www.wprost.pl/ar/423805/Z-rzadu-zadowolonych-jest-5-proc-Polakow/?preview=707760483

bumcyk @ 83.30.137.*

wysłany: 2013-11-05 13:42

Osiągnięcia obecnej ekipy są ogromne. Tyle stanowisk stworzonych dla swoich, by żyło się lepiej. Że Kraj zadłużony, że bezrobocie, cóż szczaw jeszcze rośnie. Rząd ma zabawki dla siebie i ciemnego ludu, Pendolino za 2,5 mld, w Regionie zaś 66 mln. na portal internetowy. No przecież jest super.
Nie ma się co dziwić że etatowcy z obozu władzy tak się oburzają. Jeśli ten układ przegra to co Oni zrobią? Do pracy przecież nie pójdą bo pracować nie potrafią. A miało się żyć lepiej, swoim.

anonimous @ 178.37.219.*

wysłany: 2013-11-05 14:09

W.L.--- Narodowy socjalizm? Zna Pan definicję tego terminu czy używa Pan wyświechtanego terminu z mediów prorządowych bez zagłębienia się w jego istotę.
To że za czasów PiS podatki poszły w dół i zostało dokonanych wiele istotnych zmian w gospodarce z pewnością świadczą o narodowym socjalizmie.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,146794184,146798016,Narodowy_socjalizm_PiS_w_postaci_czystej_.html

http://damagereport.blog.onet.pl/2011/01/27/czy-pis-to-partia-narodowo-socjalistyczna/

http://myriagon.blox.pl/2012/02/PiS-a-narodowy-socjalizm-123.html


Proszę poczytać i obejrzeć.... Zbieżność przypadkowa ???? Jest Pan co prawda młody ale to Pana nie tłumaczy.... I po co mi słownik ? Wystarczy znać historię..W.L. Dokładnie wiem co oznacza narodowy socjalizm, interesuje się polityką śmiem twierdzić proporcjonalnie dłużej niż Pani/Pan w stosunku do długości życia.
Taki narodowy socjalizm o jakim Pani/Pan pisze i który rzekomo proponuje PiS, jest w Szwecji o czym dzisiaj było w TOK FM w audycji EKG. Polecam tę audycję gorąco, codziennie 9:00, można słuchać online. Jeśli Pani/Pan napisze iż TOKFM Czerska jest za PiS to już proszę nie liczyć na moją odpowiedź.

Pisowszczyk @ 77.114.12.*

wysłany: 2013-11-05 16:40

WL od dawna wiadomo, że zawsze popierałeś PIS (znam Cię) a teraz przyparty do muru piszesz..."Nie wiem dlaczego kiedy krytykuję PO jestem wrzucany do worka wyborców PiS" bo jesteś ich gorliwym zwolennikiem ..tylko dlaczego tak mącisz?


W.L.---Do PiS wstąpiłem w 2003 roku ale teraz mamy 2013 i od 2010 nie mam styczności z tą partią. Zatem zarzut uważam za bezzasadny. W odróżnieniu od wielu ludzi moje poglądy potrafią ewoluować. W tej chwili nie popieram żadnej partii. Mam nadzieję, że mamy to już wyjaśnione.

Fis @ 83.4.17.*

wysłany: 2013-11-05 21:51

Ja oraz moje dzieci będą miały za co żyć. Nie dzięki polityce, tylko dzięki mojej pracy. Nie chciałbym, żeby w przyszłości jakiś komunista z pisu stwierdził, że zamożny, ma kilkunastu pracowników, to na pewno jest złodziej i trzba skomunizować majątki. Takie coś już było 90 lat temu. Takie coś to była komuna. Ps. Możesz Pan bzdurzyć co chcesz. Jest jasnym i oczywistym, po publikowanych Pana tekstach, że jesteś medialną tubą pis!W.L.---Nic nie pisałem o skomunizowaniu majątków;) Jakiś zły sen się Pani/Panu przyśnił;) Może sam mam firmę i kilkunastu pracowników. Przyszło to do głowy czy nie:)?
I jeszcze jedno: jaki ja mam mieć interes aby być tubą PiS skoro nie zamierzam się zajmować polityką:)? Hę?

anonimous @ 178.37.219.*

wysłany: 2013-11-06 11:00

W.L.--- jaki ja mam mieć interes aby być tubą PiS skoro nie zamierzam się zajmować polityką:)? Hę?

A o czym pisze Pan stale...? O wyścigach konnych ? :P


W.L.---O polityce, jednak nie mam w tym żadnego interesu oprócz poprawy jakości życia, zarówno w Jeleniej Górze jak i całej Polsce.
Co do wyścigów konnych to nie wzbudzają one u mnie żadnych emocji ;)

mieszkanka @ 91.35.41.*

wysłany: 2013-11-07 19:43

d.po-włazom, przeszkadza jak ktoś pisze prawdę i jak wyraża swoją opinie, taka jest prawda...

??? @ 159.205.60.*

wysłany: 2013-11-09 08:23

do mieszkanka @ 91.35.41.*- sama to wymyśliłaś czy odpisałaś od kogoś ?

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: