Kilka słów o mnie

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, radny w kadencji 2006-2010 w Radzie Miasta Jelenia Góra. Prowadzę działalność gospodarczą.

Podziel się z innymi

| |

O jeden płot za daleko

2011-03-03 02:45
Wpis ten ma tylko jeden cel, zmuszenie do myślenia.
Do myślenia zanim podejmie się decyzje o jakichkolwiek inwestycjach a już szczególnie tych dotyczących życia dzieci.
Należy zaznaczyć iż dyrekcje placówek nie miały wpływu na to jaki płot zostanie wybrany po to aby mógł otaczać teren szkół. Komuś z Wydziału Oświaty zabrakło wyobraźni. Ustawiono płoty, które mogły by chronić dany teren przed inwazją obcych wojsk a nie tereny gdzie na co dzień uczęszczają dzieci.
Zaostrzone niczym bagnety żerdzie płotów tylko czekają aż wyobraźnia dzieci podpowie im aby spróbować przez nie przejść. O tragedię w takiej sytuacji nie jest trudno. Nauczymy się myśleć i przewidywać przed nią a nie po niej.
Ufam, że ktoś z Urzędu zajrzy na ten portal przeczyta i wyśle kogo trzeba nawet w prezydenckiej skodzie superb aby sprawdzić w ilu szkołach jest tego typu ogrodzenie. Następnie wyśle odpowiednie służby aby te płoty zabezpieczyć tak, aby od poniedziałku wszystko było tak jak być powinno.

Jednak sam zadzwonię, przecież urzędnicy w godzinach pracy nie czytają portali internetowych.

Na zdjęciu nr SP 10, podobne płoty ma jeszcze kilka szkół w Jeleniej Górze.

Galeria


Komentarze

LW @ 178.56.0.*

wysłany: 2011-03-03 08:20

Pozwoli Pan, że się dopiszę! Rafał mi pozwala!
W.L.--->Wie Pan, Rafał nie ma nic do pozwalania ;) Wiem, że w Pańskim Klubie muszą pytać o pozwolenie, a ja jestem wolnym człowiekiem ;)

"O jeden Moher za daleko!"
W.L.---> Z tego co widzę, jeśli nie ma Pan co napisać do tekstu który czyta, wrzuca Pan nośny temat "moheru". Ciekawe czy na zebraniach w firmie w której Pan pracuje, też Pan usprawiedliwi pewne działania: "To przez Mohery!". Leitmotiv - zgrany i nudny. Więcej nie odniosę się do podobnych wypowiedzi, mieszanie polityki do spraw lokalnych nie ma sensu. Ale tego się Pan nauczy zasiadając dłużej w Radzie Miasta Panie Radny.

Myślę, że trzeba jeszcze wyeliminować prąd w szkołach, bo dziecko może napluć w gniazdko i wsadzić palca, zlikwidować drzwi, bo mozna przytrzasnąć palca, zakratować wszystkie okna, bo dzieci mogą próbowac uczyć się latać... Nie popadajmy w paranoję.
Więcej pozytywnego myślenia! Okazuje się, że dzieci mają więcej rozsadku niż niektórzy politycy.
Pozdrawiam
Leszek Wrotniewski
W.L.---> Specjalnie tej wypowiedzi nie zamierzam komentować.p.s. Ten płot był chyba stawiany przez użytkownika skody superb, który był popierany w wyborach przez Pana ugrupowanie.
W.L.---> Którego wystawiło Pańskie ugrupowanie czy PO:) Ciekaw jestem czy tym razem prezydent pozostanie w PO do końca kadencji;)

p.s.2 W uzupełnieniu:W pełni się z Panem zgadzam, że"Myślenie ma kolosalną przyszłość!”
W.L.---> Jaki jest cel tej wypowiedzi ?


W.L.--->Pozdrawiam i życzę większego dystansu.
P.S. Trzykrotnie wkleił Pan taki sam w sumie komentarz zatem pozostałe usunę.

Oliwer Kubicki @ 83.8.63.*

wysłany: 2011-03-03 18:42

Świetne spostrzeżenie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że przy okazji montowania tego płotu zlikwidowano kilka wejść na boisko. ...

Jerzy @ 78.88.142.*

wysłany: 2011-03-03 19:10

Faktem jest że jest to niebezpieczny płot. Moim zdaniem nie powien być stosowany w placówkach gdzie znajdują się dzieci. Dzieci to tylko dzieci i mają różne pomysły.

Swoją drogą panie Radny PO, niech się pan uczy retoryki bo były radny pana znokautował słownie :)

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: