Kilka słów o mnie

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, radny w kadencji 2006-2010 w Radzie Miasta Jelenia Góra. Prowadzę działalność gospodarczą.

Podziel się z innymi

| |

Wanda i Banda

2013-02-14 10:10
Mniej więcej tydzień temu napisałem o głosowaniu w sprawie zmiany, na stanowisku Zastępcy Marszałka Sejmu. Pod jedną z wypowiedzi Internauty, odpowiedziałem, że moim zdaniem, przewodniczący Ruchu Palikota wykorzysta tę osobę (jak się okazało również i inne) do własnych celów. Jak to często się zdarza, rzeczywistość jest dużo bardziej drastyczna i brutalna niż ktokolwiek zakładał.

Pan Janusz zwyzywał Panią Nowicką jak i pozostałych parlamentarzystów. Publicznie użył niecenzuralnych słów pod ich adresem. Chciał zrobić awanturę i publicznie sobie porzucać mięsem, i to zrobił.
I zrobi tak kolejny raz, czy chociaż raz zajął się jakimiś merytorycznymi sprawami, które dotyczą bezpośrednio Polaków jak zmiany podatkowe itp. ? No raczej nie. Może kiedyś coś takiego popełnił ale nikt tego nie pamięta.
Druga sprawa, gdzie jest poseł wybrany z okręgu jeleiogórsko-legnickiego jako reprezentant tego ruchu? Czy ktoś ma pojęcie, gdzie jest i czym się zajmuje? Jakie ma dokonania?

Wracając do tematu.
Ponownie zadaję pytanie: czy takich ludzi należy brać poważnie ? Czy na nich należy głosować ? Oni nie reprezentują nikogo oprócz siebie. Wstyd i hańba, nie było takiej sytuacji w historii Polski po 1989 roku. Nawet Śp. Lepper to przy tym Wersal.
Moim zdaniem należy o nich zapomnieć z dnia na dzień. Nie zasługują na naszą uwagę.
Palikot za takie wypowiedzi powinien być ścigany z urzędy, za obrazę „tego kalibru” ważnego urzędu państwowego.

Galeria


Komentarze

Teddy @ 78.10.99.*

wysłany: 2013-02-14 13:13

Głosować każdy może jak chce. Chodzi bardziej o świadomość stopnia powagi oraz przyczyn, dla których idzie się do polityki. Zawsze znajdzie się pewien odsetek wyborców, którzy - z różnych przyczyn - oddają głos tylko dla jaj. W taki sposób znalazła się kiedyś w sejmie PPPP z Ibiszem i Rewińskim.

Takie ugrupowania jednak dla własnego bytu przez cały czas muszą przekraczać kolejne granice szokowania, ponieważ w obliczu braku jakiegokolwiek rozwiązania dla kwestii poważnych, ich jedyną siłą jest jakakolwiek obecność w mediach.

Palikot zginie w odmętach zapomnienia i milczenia tak jak przed nim właśnie chociażby PPPP, Leszek Bubel, Jerzy Urban i inne cudaki.

Pseudonim @ 212.160.116.*

wysłany: 2013-02-14 14:41

"Palikot za takie wypowiedzi powinien być ścigany z urzędy, za obrazę „tego kalibru” ważnego urzędu państwowego".
To by było nie po europejsku.

thx @ 176.114.232.*

wysłany: 2013-02-14 15:32

Inni nie są lepsi...może czasami robią te świństwa w rękawiczkach.
W sumie na jedno wychodzi. W całym tym szumie zapomina sie o najwazniejszym.Poszło o kasowanie szokujących sum za nic. I tu Pan Palikot był konsekwentny. Pani Nowicka jednak sądzi że naród nie pamieta o co poszło i gra w tej chwili ofiarę. Pański tekst potwierdza
skuteczność tej metody.


W.L.--- Do Pani Nowickiej jest mi daleko jak z Jeleniej Góry na Fidżi, i do tego Jelczem z naszego MZK. Nie zapomniałem co było początkiem całego zamieszania. Szkoda, że nikt nie mówi o tym kto i ile bierze nagród i premii w Jeleniej Górze.

a za co @ 83.29.1.*

wysłany: 2013-02-14 15:34

ma byc ścigany prezes oskarżajacy władze o udział w zamachu,na jego nieudacznika braciszka./

W.L.-- o i mamy pierwszy głos z Ruchu.

zBIGs @ 78.8.40.*

wysłany: 2013-02-14 16:18

uważam, że jest nadużyciem posłużenie się w tytule nazwą skąd inąd dobrego zespołu muzycznego do opisu żenującej rzeczywistości. Z pozdrowieniami i życzeniami lepszego doboru tytułów. ;)

sceptyk @ 159.205.103.*

wysłany: 2013-02-14 17:25

W.L.--- Szkoda, że nikt nie mówi o tym kto i ile bierze nagród i premii w Jeleniej Górze.

Od tego są bezradni - radni broniący się przed referendum o odwołanie i Prezydenta i Rady jak diabeł przed święconą wodą... Szkoda swoich stołków....???

bumcyk @ 83.30.144.*

wysłany: 2013-02-14 17:32

Na szczęście Ruch Palikota, traci na popularności, według ostatnich sondaży nie wejdzie do sejmu przegrywając z Solidarną Polską. Widać wyborcy mądrzeją.
A co do nagród w Ratuszu i spółkach miejskich, to Zawiła musi odejść.

baca od wrózki @ 78.8.42.*

wysłany: 2013-02-15 10:44

Patrzę się na tych u władzy szczuro-liso-wilków to IDĘ NA WYBORY I ODDAJĘ GŁOS NIEWAŻNY z czerwona ,zielona lub niebieska pieczątką "TU nie mam kogo wybrać" .GDYBY MŁODZI NIE ZADOWOLENI Z RZĄDÓW ODDALI W 30 % GŁOSY NIEWAŻNE to zapewniam ,że rządzący "utopiliby się spadając z tej suchej gałęzi nad jeziorem" na której obecnie siedzą i gęsto tłumaczyliby się w Brukseli . Jesteśmy zbyt leniwi by cokolwiek zmienić na lepsze i DAJEMY SIĘ ZACIĄGAĆ JAK OWIECZKI NA RZEŹ obecnej władzy, oddając swój głos na nie wiadomo KOGO. "MASZ Głos Masz wybór" to hasło fundacji żydowsko amerykańskiej im. Batorego ( Polsko-węgra Batorego otruto po zwycięskiej wojnie pod Wiedniem ) Oddając "GŁOS NIEWAŻNY" pokazujesz władzy "figę z makiem" żadna partia nie otrzyma z TWOICH podatków za oddany głos DOTACJI od 1-10 zł w zależności od głosów ważnych na dana partię./Patrz prawo wyborcze z 2001 roku/ Partie jak chcą rządzić to niech finansują się same, dość już nakradli i ogołocili kraj. MAM TYLKO JEDEN WYBÓR ODDAWAĆ GŁOS NIEWAŻNY stawiając jeden wielki KRZYŻ na karcie do głosowania. Taki to mój patriotyzm lokalny by WNUKI MIAŁY DOKĄD WRACAĆ NA STAROŚĆ!!!

Obywatel_ @ 83.4.80.*

wysłany: 2013-02-15 11:44

A co pan by zrobił gdyby ktoś w pana działalności gospodarczej przyjął nagrodę za pośrednictwo wykonania zlecenia zleconego zewnętrznej wyspecjalizowanej firmie a inwestor opłacający to całe przedsięwzięcie sam wykrył działania przestępcze na jego szkodę?

Pogratulował by pan takiemu pracownikowi ostatni raz czy może dał by pan mu jeszcze od siebie premie za to że pracownik mając do dyspozycji stosowne uprawnienia i możliwości nie dopilnował tego co się dzieje z inwestycją pod jego kierownictwem?


W.L.--- Jak to co? Zawiadamiam prokuraturę i zawieszam dyscyplinarnie do czasu wyjaśnienia sprawy.

Paweł Kucharski @ 78.10.101.*

wysłany: 2013-02-15 12:00

Panie Wojciechu, jakość posłów i radnych wszystkich ugrupowań jest powodem mizerii kraju. Jedni o sośnie, inni o 1000 zł miesięcznie na dziecko, jeszcze inni bronią KRUSU, są tacy, którzy właściwie nie wiedzą po co są w Sejmie czy jakiejś Radzie, a wszyscy - przede wszystkim - chcą do telewizji by załatwić sobie kolejną kadencję.


W.L.--- Panie Pawle wystarczy spojrzeć na to jakie roszady mają miejsce w jeleniogórskim światku spółek z udziałem miasta, województwa czy państwa. A i w samej radzie mamy osoby, które za zmianę barw otrzymały posady w jednostkach miasta.

do bumcyka @ 78.10.101.*

wysłany: 2013-02-15 12:05

Ktoś na sąsiednim blogu napisał, że dokąd nie skończy się panowanie "Rodziny", to wszelkie referenda i wybory nic nowego nie wniosą. Odejdzie Zawiła, przyjdzie Łużniak lub Machałek - i co to zmieni w sytuacji Kotliny - nic, poza sztandarem.

Repiur @ 80.53.244.*

wysłany: 2013-02-15 15:37

Przychylam się do głosu "thx @ 176.114."
Najważniejsza jest sprawa przydzielenia sobie sowitej premii za nic nierobienie, złodziejstwo po prostu.

Gdy władza kradnie, to nazywa to prawem!
Bo władza stanowi to prawo! Palikot jaki jest, taki jest, ale tu ma rację. Nowicka wzięła z naszej kasy olbrzymie pieniądze, jak na jałmużny wypłacane po 50. latach pracy emerytom, tym prawdziwym. Oszukała wszystkich i to trzeba zwalczać wszelkimi metodami. Quurestwo tak się nazywa - użył odpowiedniego słowa.
(...)


W.L.--- jako że w ostatnim zdaniu oznaczonym (....) pan mnie obraża, zostało ono usunięte. Pozdrawiam

bu3las @ 79.186.13.*

wysłany: 2013-02-16 00:06

Zapytuje Pan : " Czy na nich należy głosować ?"
A na kogo? Na nową sitwę kolesi? Kolesi rozdających sobie synekury i apanaże? Kolesi, którzy jak obecnie rządząca PO, będą krzyczeć : łapać złodzieja, choć sami są mistrzami w złodziejskim rzemiośle?

Przypomnę, że T. Lisa zatrudnił za horrendalne pieniądze (ok. ponoć miliona na miesiąc) Urbański, wstawiony w jedną noc w miejsce Wildsteina w TVP, utrzymywaną z abonamentu.

Palikot zdobył u mnie plusa. Cały klub go poparł i pani Nowicka kogo reprezentuje? Ma jakiś honor ta kobieta? Dla mnie, tak jak dla większości chyba, wyłączając zdaje się Szanownego Pana z tej większości, złodziejem jest każdy kto mnie okrada. Nie patrzę na jego barwy klubowe, czy to jest ksiądz, czy bolszewik.W.L.--- Również jestem przeciwny premiom w takich instytucjach państwowych jak Parlament i nie tylko. Mam zastrzeżenia co do sposoby i języka jakich używa Palikot. A skoro nie może odwołać Zastępcę Marszałka, którego sam desygnował to już świadczy tylko o nim i o rodzaju dobieranych "kolegów" do Ruchu.

DUCH GÓR @ 92.234.95.*

wysłany: 2013-02-17 07:47

Najlepiej to głosować na takich co przystanki autobusowe,do obsługi prywatnej firmy! sobie stawiają! za podatników pieniądze tam dorzucą kubły na śmieci a nam podniosą za umowy śmieciowe opłaty,to się nie nazywa złodziejstwo! to takie w białych rękawiczkach, jak to nazwać!!!duś frajera a on mieszkańcem się nazywa i choć nie jest jeszcze mistrzem to co będzie potem?

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: