Kilka słów o mnie

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, radny w kadencji 2006-2010 w Radzie Miasta Jelenia Góra. Prowadzę działalność gospodarczą.

Podziel się z innymi

| |

Lanie wody

2011-11-15 11:27
Muszę przyznać, że nowa fontanna u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Wolności prezentuje się bardzo atrakcyjnie.
Całe miasto powinno być upiększane w podobny sposób aby mieszkańcom żyło się przyjemniej i lepiej a i turyści mieli na czym zawiesić oko.
Tylko nie w obecnych czasach.
Teraz, należy gromadzić oszczędności i każdą złotówkę dwa razy obejrzeć przed wydaniem. Ponad milion złotych wydanych na budowę, to pieniądze dla większości z nas olbrzymie i nieosiągalne. Tak jak nowe miejsca pracy.
Czy nie byłoby rozsądniej wydać tak dużą sumę pieniędzy na działania mające przyciągnąć potencjalnych inwestorów do Jeleniej Góry? I wtedy z ewentualnych podatków płaconych przez nowozatrudnionych mieszkańców sfinansować budowę tego obiektu ?

Stawiam zarzut iż Miasto Jelenia Góra nie podejmuje żadnych działań mających stworzyć lepsze warunki do inwestowania dla firm. Dodajmy firm niezajmujących się sprzedażą na miejscu wyrobów wytwarzanych poza Jelenią Górą. Wielkopowierzchniowych placówek handlowych mamy już nadmiar, drenaż kieszeni mieszkańców jest prawdopodobnie na maksymalnym poziomie jaki można sobie wyobrazić. Teraz czas na działania które pozwolą te kieszenie zapełnić.

Galeria


Komentarze

Bankier @ 46.113.252.*

wysłany: 2011-12-20 22:54

A rewitalizacja parków i terenów zielonych w centrum?

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: