Kilka słów o mnie

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, radny w kadencji 2006-2010 w Radzie Miasta Jelenia Góra. Prowadzę działalność gospodarczą.

Podziel się z innymi

| |

Wąsy Adama

2011-03-24 22:49
Adam Małysz - wybitny sportowiec, ikona skoków narciarskich a przy tym skromny człowiek.
Do tego tygodnia.
Co się stało z Adamem Małyszem ? Po co zaczyna brudzić się w politycznej piaskownicy? Zamiast łączyć Polaków bez względu na polityczne sympatie zaczyna dzielić i w imię czego? Po co? Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Po co niweczyć tak duże zaufanie jakim się cieszy? Same pytania a nie ma żadnej odpowiedzi. Żadna nie jest dobra.
Moim zdaniem ani artyści, ani sportowcy nie powinni publicznie zajmować się polityką i komentowaniem spraw z nią związanych.

Galeria


Komentarze

nemo @ 213.238.88.*

wysłany: 2011-03-25 00:36

Nie zgadzam się z Panem. Małysz jak każdy obywatel ma prawo wypowiadać się w sprawach polskich, wyrażać swoje opinie, czy sie to komus podoba czy nie ! Podobnie artyści... Kto protestował przeciwko zawieszenieu "Dziadów", kto bojkotował publiczną TV w latach 80-tych ? Analogicznie politycy nie powinni zajmować się sportowcami i artystami ??????


W.L.---> Wie Pan co innego opór w państwie totalitarnym a co innego wypowiedzi komentujące poczynania polityków w państwie demokratycznym. Później bicie się w piersi i publiczne wypowiadanie "posłuszeństwa" jako wyborca takiej to a takiej partii. Podobnie nie podobało mi się poparcie np. Adamka tej a tej partii. A politycy niech rozdają nagrody i wyróżnienia ale niech Ich nie wciągają w swoje gierki. Przecież nie wszystko musi się kojarzyć z polityką.

Maciek @ 78.8.35.*

wysłany: 2011-03-25 00:50

Gdyby Adam odpowiedział dziennikarzom: "pozostawię to bez komentarza" lub "nie chciałbym wypowiadać się na ten temat" itp., to zapewne uznano by to za ironie w stosunku do J. Kaczyńskiego i byłoby gorzej.
Tak myślę.


W.L.---> Mógłby odpowiedzieć: "jestem sportowcem a polityka to moja prywatna sprawa, proszę mnie zapytać o Stocha..".
Tak to widzę.

HAhahahah @ 78.8.59.*

wysłany: 2011-03-25 07:53

Ale obłuda!!!! Jak tatuś Radwańskich pojechał po PO, to PIS aż nóżkami przebierał aby opowiedzieć o tym w _KAŻDYCH_ mediach. Gratuluje - obłudę to macie w standardzie.

A Małysz jest po prostu inteligentnym człowiekiem. Trzeba rozumieć pojęcie DEMOKRACJA aby później mu zarzucać niestosowne zachowanie. Pewnie nie jeden kumpel ze skoczni pytał Małysza o kretyńskie zachowania Kaczyńskiego i Tupolewową zadymę.


W.L.---> Napisałem już o Adamku, Radwańskie również niepotrzebnie komentują. Więc jak widać jestem przeciwnikiem takiego zaangażowania bez względu na to jaka partia jest popierana, czy PiS czy PO czy SLD, więc gdzie obłuda z mojej strony ?

LAGUNA @ 78.88.136.*

wysłany: 2011-03-25 11:32

PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA....POWIEDZIAŁ CO MIAŁ NA MYŚLI I TYLE, PRAWDA JEST TAKA ŻE TERAZ PRZY MAŁYSZU WSZYSCY BĘDĄ SIĘ CHCIELI OGRZAĆ, ŁAKOMY KĄSEK DLA PARTII POLITYCZNYCH...NA MARGINESIE DOBRZE ŻE NIC NIE WSPOMNIAŁ GDZIE ROBI ZAKUPY HE HE

Aris @ 78.8.58.*

wysłany: 2011-03-25 13:50

A jakim to prawem sportowcy, robotnicy chłopi itp nie mają prawa wypowiadać się w rzeczonym temacie, zapytany odpowiedział co On o tym myśli i tyle. Gdy u sióstr tenisistek była pochlebna recenzja o filmie mgła to nie było sprawy, a nawet wręcz przeciwnie. Moralność Kalego? Kali ukraść to w porządku, ale jak Kalemu ukradli to już łooooooooo ........?

tere @ 78.88.138.*

wysłany: 2011-03-25 15:14

tak jest - literaci do pióra, skoczkowie na narty, a ziemia dla ziemniaków

Robin S. @ 109.243.192.*

wysłany: 2011-03-25 15:57

Wielu sportowców jest teraz politykami lub interesują się tą dziedziną.Maja swoje zdanie i nie kryją się z tym.Adam nie jest wyjątkiem,robi co chce-tak jak Pan.

Daniel @ 78.8.33.*

wysłany: 2011-03-25 19:41

Nie wiem w czym jest problem. Adam Małysz wypowiedział swoją opinię na ten temat. I co ważne całkowicie się z nim zgadzam. Po co mącić, prowokować, była walka o krzyż jako miejsce składania kwiatów i zniczy, krzyż przeniesiono do kościoła i "wielcy obrońcy" o nim zapomnieli. Krzyż znajduje się 150 metrów od Krakowskiego Przedmieścia w Swiątyni i tam jest miejsce kultu i miejsce do składania kwiatów i zniczy.
A czepianie się WIELKIEGO MISTRZA jest niestosowne. nic złego nie powiedział i nic na tym nie chciał ugrać, TO jest normalny człowiek.

B. @ 78.88.142.*

wysłany: 2011-03-25 19:50

Faktem jest, że teraz Niesiołowski ustala teraz kto jest ignorantem a kto nie. Więc lepiej z daleka.

kz @ 83.4.97.*

wysłany: 2011-03-25 22:46

coś o Adasiu... pomyślałem zaglądając na Pana bloga. Niestety nie spodziewaółem się że takie rzeczy tu przeczytam. Jak można nie dawać prawa głosusportowcom? To są tacy sami ludzie jak Pan czy ja. To są też wyborcy, którzy decydują o swoim państwie poprzez demokratyczne wybory. W polityce zawsze były wykorzystywane twarze celebrytów, ludzie z którymi z chęcią się utożsamiamy ale i niekoniecznie. Panu najwyraźniej to nie pasuje, że akurat Małysz, którego za sukcesy i godziny spędzone przed tv ubóstwia cała Polska. "Dla mnie Adaś będzie ikoną i legendą przez całe życie. nie tylko do tego tygodnia. pozdrawiam.

W.L.---> Adam Małysz jest dla wszystkich Polaków, a określając preferencje, jest już tylko dla określonej grupy wyborców.

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: