Kilka słów o mnie

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, radny w kadencji 2006-2010 w Radzie Miasta Jelenia Góra. Prowadzę działalność gospodarczą.

Podziel się z innymi

| |

O jeden płot za daleko

2011-03-03 02:45
Wpis ten ma tylko jeden cel, zmuszenie do myślenia. Do myślenia zanim podejmie się decyzje o jakichkolwiek inwestycjach a już szczególnie tych dotyczących życia dzieci. Należy zaznaczyć iż dyrekcje placówek nie miały wpływu na to jaki płot zostanie wybrany po to aby mógł otaczać teren szkół. Komuś z Wydziału Oświaty zabrakło wyobraźni. Ustawiono płoty, które mogły by chronić dany teren przed inwazją obcych wojsk a nie tereny gdzie na co dzień uczęszczają dzieci. Zaostrzone niczym bagnety żerdzie płotów tylko czekają aż wyobr...

Start

2011-03-01 10:20
Witam Państwa jako kolejny bloger w serwisie www.jg24.pl. Skąd moja obecność na portalu? Jest pokolenie lat 80tych, które łączy epokę czarno-białych telewizorów, PEWEXu, z tą obecną, rozpędzoną, niemożliwą do określenia. Chcę opisywać z punktu widzenia trzydziestolatka życie w Jeleniej Górze, na Dolnym Śląsku, w Polsce. Tego głosu do tej pory brakowało w naszym mieście. Subiektywnego głosu.